Obwieszczenie Wójta w sprawie numerów i granic obwodów do głosowania
Menu: Menu główne -> Urząd Gminy -> Wybory -> Wybory Prezydenta RP 2010 -> Obwieszczenie Wójta w sprawie numerów i granic obwodów do głosowania <- Jesteś tu

OBWIESZCZENIE

WÓJTA GMINY GRÓDEK NAD DUNAJCEM

Z DNIA 11 MAJA 2010R.

O NUMERACH I GRANICACH OBWODÓW GŁOSOWANIA ORAZ WYZNACZONYCH SIEDZIBACH OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH DO PRZEPROWADZENIA WYBORÓW PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ZARZĄDZONYCH NA DZIEŃ 20 CZERWCA 2010R.

Na podstawie art. 24 ust.1. ustawy z dnia 27 września 1990 r. – o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (tekst jednolity: Dz. U. z 2000r. Nr 47, poz.544 z późn. zm.) uchwały Nr XXVIII/178/2002 Rady Gminy w Gródku nad Dunajcem z dnia 12 sierpnia 2002r. w sprawie podziału gminy Gródek nad Dunajcem na obwody głosowania oraz uchwały  Nr XLII/316/210 Rady Gminy w Gródku nad Dunajcem z dnia 28 kwietnia 2010r. w sprawie utworzenia obwodu głosowania dla Domu Pomocy Społecznej w Zbyszycach do przeprowadzenia wyborów Prezydenta RP zarządzonych na dzień 20 czerwca 2010r. Wójt Gminy Gródek nad Dunajcem podaje do publicznej wiadomości obwody głosowania ich granice,  oraz siedziby Obwodowych Komisji Wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 20 czerwca 2010r.

Nr obwodu

Granice obwodu